Online Depozitör

...

 

Ürün Bilgisi

Bisküviler herhangi bir başka operasyon ya da ekipmana ihtiyaç duyulmaksızın fırından direkt olarak depozitöre beslenir. Ekstra bir istiflemeye veya işçiliği gerek kalmaz. Bu sayede son derece ekonomik, düşük maliyetli ve yüksek kapasitede üretim yapabilmenizi sağlar.

Fırından besleme bandına alınan bisküviler önce hizalanır, kümelenir ve eş zamanlı olarak takla atma ünitesine transfer edilir. Bu ünitede istenen sıralar ters döndürülür ve ardından ters dönen bisküvi sırası üzerine marshmallow, krema, reçel, karamel ve benzeri dolgu malzemeleri basılır. Bu işlemin ardından ters dönen dolgu malzemeli bisküvi üzerine kapak olarak kapanacak şekilde diğer bisküvi konularak sandviç meydana getirilir.

Online depozitör fırının hızına göre kendi hızını ayarlar. Besleme sistemindeki sensörleri sayesinde fırından gelen bisküvilerin hızını ve de hizalarını takip eder. Bisküvilerin gelişine göre hem kendi hızını değiştirir, hem de kendi besleme bandını gelen bisküvilere göre sağa/sola doğru kaydırır, her şart altında bisküvilerin kendi kanallarına kusursuz şekilde girmesini sağlar.

 

 


 

 

Teknik Özellikler

  • Çift kafalı modellerimiz fırından 240sıra/dakika bisküvi alır ve 120sıra/dakika hızda sandviç yapar.

 

Teklif İste